به تمامی کاربران دارای هر نوع مدال پنل رایگان پیامک اهداء می گردد . لذا کاربران دارای مدال می توانند با کد تخفیف medals ، به صورت رایگان ثبت نام نمایند .

دوشنبه, 30 ارديبهشت 1392 00:00

بازیابی کلمه عبور کلیه پایگاه های داده

نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(0 آرا)

برای تنظيم كلمه عبور يا به اصطلاح set كردن password  در اكسس ، کاربر بایستی ابتدا باید فايل را در حالت exclusive  باز كرده و سپس نسبت به تنظیم کلمه عبور از منوی مربوطه اقدام نماید . پس از این فرآیند نرم افزار اكسس به هنگام باز نمودن فايل مورد بحث ، كلمه عبور را از كاربر خواهد پرسید . براي غير فعال نمودن كلمه عبور نيز علاوه بر باز نمودن فايل به صورت exclusive  بايستي كلمه عبور را دانست .

علاوه بر تعریف کلمه عبور برای باز نمودن فایل اکسس ، می توان برای قسمت کد نویسی VBA آن نیز یک کلمه عبور متفاوت در نظر گرفت . 

در این سرویس مشتری می تواند برای فایل هایی که یکی از شرایط زیر را داشته باشند تقاضای بازیابی هر کدام از کلمه های عبور  ( Access , VBA ) را به ایمیل شرکت ارسال نماید.

1- برنامه هایی که تولید کننده آنها ، خودِ مشتری است .(در این گونه موارد فرض بر این است که مشتری سهواً کلمه عبور خود را فراموش نموده است . )

2- برنامه هایی که شامل کپی رایت نمی باشند . ( لذا از کليه برنامه نويسان محترم تقاضا می گردد تا براي برنامه هاي خود کپي رايت را حتي در حد يک فرم ساده طراحي و اجرا نمایند )

3- برنامه هایی که دوره پشتیبانی آن برنامه توسط برنامه نویس به اتمام رسیده یا برنامه نویس برنامه خود را پشتیبانی نمی کند . ( لذا از کلیه برنامه نویسان محترم تقاضا می گردد که تا در برنامه های خود فرم "تماس با ما" را جهت بررسی صحت و سقم عدم پشتیبانی طراحی و اجرا نمایند . )

این سرویس با پشتيباني از  Unicode در پسورد با هر تعداد حروف به صورت زير ارائه می گردد :

1- مشتری فایل خود را در قالب فشرده RAR به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال می نماید . 

2-  شرکت  در صورت امکان کلمه عبور را بازیابی نموده و هزینه را به مشتری اعلام می نماید .

3- درصورت تایید و پرداخت وجه توسط مشتری شرکت فایل را بدون کلمه عبور برای مشتری ارسال می نماید. 

خواندن 2060 بار آخرین بار تغییر یافته دوشنبه, 30 ارديبهشت 1392 22:55

ارسال نظر

حمایت مالی

حمایت مالی از زحمات مدیران انجمن

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه آخرین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت نمایید.
از عضویت شما در خبرنامه متشکریم.