به تمامی کاربران دارای هر نوع مدال پنل رایگان پیامک اهداء می گردد . لذا کاربران دارای مدال می توانند با کد تخفیف medals ، به صورت رایگان ثبت نام نمایند .

انجمن تخصصی اکسس

جامع ترین انجمن تخصصی اکسس در خانه اکسس ایران

Khalil-s
Khalil-s
آفلاین
0
با سلام میدونم یک سوال ابتدایی پرسیدم ولی واقعا من هنوز در این زمینه درک درستی ندارم و اگر امکان داره با یک زبان ساده و خلاصه، من را راهنمایی فرمایید. و همچنین یک سوال دارم اگه بخواهم اطلاعات چند فیلد از رکورد مشخص در چند جدول متفاوت را همیشه در چند متغییر حاضر داشته باشم که بتوانم در هر فرمی از آنها استفاده کنم از کدام موارد بالا می توانم استفاده کنم؟ با تشکر از توجه شما
پاسخ ها (2)
 • پاسخ پذیرفته شده

  mahdisn
  mahdisn
  آفلاین
  سه شنبه 05 - ارديبهشت - 1396 05:33:24 - #لینک دائمی
  0
  Differences Between Classes and Modules
  The main difference between classes and modules is that classes can be instantiated as objects while standard modules cannot. Because there is only one copy of a standard module's data, when one part of your program changes a public variable in a standard module, any other part of the program gets the same value if it then reads that variable. In contrast, object data exists separately for each instantiated object. Another difference is that unlike standard modules, classes can implement interfaces.
  پاسخ به درستی کمینه شد نمایش
 • پاسخ پذیرفته شده

  دوشنبه 14 - مهر - 1393 19:55:05 - #لینک دائمی
  0
  سلام
  Procedure ها در واقع زیر برنامه هایی هستند که در سه نوع تابع ، روال و خصوصیت و در دو اسکوپ عمومی و خصوصی در یک ماژول یا module ایجاد می شوند .
  در واقع یک module فارغ از استاندارد بودن یا class module بودنش می تواند شامل چندین زیر برنامه یا Procedure باشد .
  به عبارتی می توان تمامی زیربرنامه ها را اعم از کلیه توابع در یک ماژول قرار داد ولی به جهت دسترسی آسانتر و دسته بندی موضوعی از ماژول های مختلف برای دسته بندی آنها استفاده می شود .
  شما نمی تونید یک تابع با یک نام رو دوبار حتی در دو ماژول مجزا تعریف کنید .
  برای کاری که می خواهید انجام بدید شاید چندین روش وجود داشته باشه ولی بهترینش تعریف یک متغیر از نوع آرایه یا recordset به صورت global در یک module هست که بشه ازش در همه قسمت های اکسس استفاده کرد .
  درود بر شما
  کاویان
  تشکر ها
  پاسخ به درستی کمینه شد نمایش
پاسخ شما

حمایت مالی

حمایت مالی از زحمات مدیران انجمن

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه آخرین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت نمایید.
از عضویت شما در خبرنامه متشکریم.