ابزار کد باز انتقال کردن فیلدهای MultiValue بین جداول (کد: )

امتیاز:
ابزار کد باز انتقال کردن فیلدهای  MultiValue بین جداول
zoom بزرگنمایی تصویر
نوع فیلدهای اضافه شده در فرمت accdb معمولا به دلیل اینکه قواعد نرمالسازی قدیمی را در پایگاه داده زیرپا گذاشته کار را برای روش های قدیمی  کار با داده ها نیز مشکل نموده اند .
یکی ازاین مشکلات به هنگام استفاده از پرسشappendیاهمان append Query  درجداولی است که دارای فیلد هایی ازنوع MultiValueمی باشند .
عملا استفاده از این نوع فیلدها در این پرسش ها ممنوع بوده و غیر ممکن میباشند . لذا خانه اکسس ایران به جهت رفاه حال کاربران اکسس اقدام به تولید یک ابزار ارزشمند نموده است .
نحوه استفاده از این ابزار شامل سه گام است که دوم گام اول آن به عهده کاربر بوده و گام سوم که درواقع گامی است اجرای آن بااستفاده از روش های معمول نشدنی بود تبدیل به ابزار گردیده است  .
گام اول : ایجاد / تکمیل جدول Value درمقصد : این جدول در واقع جدولی است  که جدول مقصد که شامل فیلد MultiValue بوده با آن رابطه یک  به چند دارد.
گام دوم : انتقال مابقی فیلدها به غیر ازفیلدهای Multi Value  ازطریق Append Query
گام سوم : برای اجرای این گام فرم frm_Mantis_Append_MultiValue_Fields-(step 3)    را اجرا نموده و جدول و فیلد MultiValue منبع و مقصد را انتخاب نموده و فیلد رابطه ای را نیز مشخص می کنیم و سپس دکمه انتقال رکوردها را کلیک می کنیم .
با استفاده از این فرم کاربر می تواند در هربار یک فیلد را به طور کامل از یک جدول به جدول دیگرمنتقل نماید .
 
قیمت: 19,000 تومان
زمان تحویل: دانلود به محض پرداخت
مقدار: 
نظرات
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

حمایت مالی

حمایت مالی از زحمات مدیران انجمن

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه آخرین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت نمایید.
از عضویت شما در خبرنامه متشکریم.