به تمامی کاربران دارای هر نوع مدال پنل رایگان پیامک اهداء می گردد . لذا کاربران دارای مدال می توانند با کد تخفیف medals ، به صورت رایگان ثبت نام نمایند .

کتب الکترونیکی ( Ebook )

کتب الکترونیکی ( Ebook ) (8)

 در این بخش خانه اکسس ایران به جمع آوری لینک دانلود کلیه کتاب ها ، کتاب افزار ها و ارائه های آموزشی اکسس می پردازد . لذا از کلیه کاربران گرامی دعوت می شود لینک های پیشنهادی خود را در بخش انجمن سایت یا نظرات همین بخش ارسال نمایند .

زیرمجموعه ها

دانلود کتب الکترونیکی فارسی اکسس

دانلود کتب الکترونیکی فارسی اکسس (5)

 در این بخش خانه اکسس ایران به معرفی کتب الکترونیک فارسی و ارائه لینک دانلود آنها در سطح وب می نماید .

خانه اکسس ایران بدلیل رعایت قانون کپی رایت ، از ارائه لینک مستقیم کلیه کتابها خودداری نموده و تنها مانند یک موتور جستجوی آفلاین به جستجو تخصصی و معرفی کتابها می پردازد .

با این حال تقاضای کلیه مولفین محترم ، مبنی حذف لینک کتب ایشان ، متین بوده و خانه اکسس ایران در صورت تقاضای ایشان پس از احراز هویت ، اقدام به حذف لینک کتابهای مورد درخواست می نماید .

مشاهده مطلب...
دانلود کتب الکترونیکی لاتین اکسس

دانلود کتب الکترونیکی لاتین اکسس (0)

 در این بخش ، خانه اکسس ایران به معرفی کتب الکترونیکی لاتین و ارائه لینک دانلود آنها در سطح وب می پردازد . لذا از کلیه کاربران گرامی تقاضا می گردد نام کتب پیشنهادی خود را به همراه لینک دانلود از طریق انجمن خانه اکسس ایران یا از طریق نظرات همین بخش ، ارسال نمایند .

مشاهده مطلب...
دانلود کتاب افزار های فارسی اکسس

دانلود کتاب افزار های فارسی اکسس (0)

کتاب افزار ، نامی که خانه اکسس ایران برای یک محیط تعاملی که در آن چندین مطلب و نکته آموزشی مربوط به یک مبحث ، گرد آوری شده ، انتخاب نموده است . در این بخش کتاب افزار های موجود در سطح وب ، شناسایی و پس از بومی سازی ، امکان دانلود مستقیم آنها از طریق همین بخش  فراهم شده است .

مشاهده مطلب...
دانلود کتاب افزار های لاتین اکسس

دانلود کتاب افزار های لاتین اکسس (1)

 کتاب افزار نامی که خانه اکسس ایران برای یک محیط تعاملی که در آن چندین مطلب و نکته آموزشی مربوط به یک مبحث ، گرد آوری شده ، انتخاب نموده است . در این بخش کتاب افزار های لاتین موجود در سطح وب شناسایی و امکان دانلود مستقیم آنها از طریق همین سایت فراهم شده است .

مشاهده مطلب...
دانلود ارائه های فارسی اکسس

دانلود ارائه های فارسی اکسس (0)

 در این بخش ، خانه اکسس ایران به معرفی ارائه های موفق آموزش اکسس به زبان فارسی پرداخته و امکان دانلود آنها را از طریق لینک مستقیم فراهم می نماید .

لذا از کلیه کاربران گرامی دعوت می گردد ، در صورت تمایل ، فایل ارائه ساخته شده یا پیشنهادی خود را جهت نمایش در سایت به نام ایشان ، به ایمیل Info[at]Mantis[dot].ir و با موضوع « presentation » ارسال نمایند .

همچنین از کلیه مالکین که اثر خود را با نام شخص دیگری در سایت مشاهده می کنند تقاضا می گردد ، موضوع را از طریق ایمیل به شرکت اطلاع رسانی نمایند .

مشاهده مطلب...
دانلود ارائه های لاتین اکسس

دانلود ارائه های لاتین اکسس (2)

 در این بخش ، خانه اکسس ایران به معرفی ارائه های موفق آموزش اکسس به زبان لاتین پرداخته و امکان دانلود آنها را از طریق لینک مستقیم فراهم می نماید .

لذا از کلیه کاربران گرامی دعوت می گردد ، در صورت تمایل ، ارائه ساخته شده یا پیشنهادی خود را جهت نمایش در سایت به نام ایشان ، به ایمیل Info[at]Mantis[dot].ir و با موضوع « presentation » ارسال نمایند .

مشاهده مطلب...

کدام را میپسندید؟

مایکروسافت اکسس 64 بیت - 66.7%
مایکروسافت اکسس 32 بیت - 16.7%
مایکروسافت اکسس 2007 - 16.7%

كل آرا: 6
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 19 مارس 2017 - 00:00

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه آخرین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت نمایید.
از عضویت شما در خبرنامه متشکریم.